За телят платитимуть кожні 4 місяці

Вже цього року селяни зможуть отримати дотаційні кошти за вирощування молодняку великої рогатої худоби в розмірі 2500 гривень за тварину. Для реалізації цього проекту з державного бюджету виділять понад 700 мільйонів гривень.

Порядок проведення перерахунку пенсій для працюючих пенсіонерів

Відповідно до Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” з 2018 року перерахунок пенсії проводитиметься щорічно з 1 квітня, без звернення пенсіонера, на найбільш вигідних умовах тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на його проведення.

Результати проведення загальних зборів громадян с. Лихачів

Для вирішення найважливіших питань життя села Лихачів, підведення підсумків 2017 року та для окреслення планів на 2018 рік 23 березня 2018 року в 11.00 год. в приміщенні Лихачівського сільського будинку культури відбувся сход жителів с. Лихачів Мринської сільської ради. Із 637 чол. зареєстрованих в населеному пункті, які користуються виборчим правом, участь взяло 93 чол.