КААДЗЕ ГЕОРГІЙ ПААТОВИЧ

Фото без опису Народився 26 Вересня 1999 у селі Красне Бахмацького району.

В 2012 році переїхав до Мрина та став учнем місцевої школи. Відразу завоював авторитет серед ровесників.

Навчався в Київському НУБіП.

У листопаді 2022 долучився до лав ЗСУ. Був у складі військової частини А4350.

Загинув Георгій 29 січня 2023 під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Соледар на Донеччині. Поховали бійця на місцевому кладовищі села Мрин 3 лютого 2023 року.
26 вересня 2022 року на стінах Мринського ліцею Мринської сільської ради було відкрито меморіальну дошку на честь Георгія Каадзе.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку солдата КААДЗЕ Георгія Паатовича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №272/2023 Про відзначення державними нагородами України від 11 травня 2023 року.

Спогади про життя Георгія Каадзе можна переглянути за посиланням нижче: