26 вересня 2022 року                                                                        № 183/02-03

Про скликання одинадцятого   засідання

І. Скликати одинадцяте   засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 28 вересня 2022 року о 10.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету 2022 року.

2. Про внесення змін до Програми управління майном комунальної власності Мринської сільської ради на 2021- 2023 роки.

3. Про внесення змін в Програму з будівництва, управління та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Мринської територіальної громади на 2022- 2024 роки.

4. Про безоплатну передачу майна з балансу Мринської сільської ради

на баланс КП «Господар» .

5.Про впорядкування адресних реквізитів с. Лихачів вул. Центральна.

6. Про впорядкування адресних реквізитів с. Лихачів вул. Центральна.

7. Про впорядкування адресних реквізитів с. Лихачів вул. Центральна.

8. Про зміну посадових окладів директора та робітників  КУ «Центру надання соціальних послуг».

9. Про зміну тарифних ставок працівникам  КП «Господар» Мринської сільської ради.

10. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на лікування Шульга О.Ю.

ІІІ.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  одинадцятого   засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА