26 вересня 2022 року                                                                        №184/02-03

Про скликання позачергової

вісімнадцятої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  позачергову вісімнадцяту   сесію  Мринської   сільської   ради   восьмого скликання 28 вересня  2022 року о  11.30 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до рішення 15 сесії сільської ради восьмого скликання від 23 грудня 2021 року «Про бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2022 рік».

2. Про внесення змін до Програми управління майном комунальної власності Мринської сільської ради на 2021- 2023 роки.

3. Про внесення змін в Програму з будівництва, управління та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Мринської територіальної громади на 2022- 2024 роки.

4. Про безоплатну передачу майна з балансу Мринської сільської ради

на баланс КП «Господар».

5. Про внесення змін до 9 сесії 5 скликання Лихачівської сільської ради від 03.04.2007 року.

6. Про обстеження будинку в с. Мрин по вул. Лісова,10.

7. Про внесення змін до 17 сесії 5 скликання Мринської сільської ради від 24.10.2008 року.

8. Про зміну посадових окладів директора та робітників  КУ «Центру надання соціальних послуг».

9. Про зміну тарифних ставок Працівникам   КП «Господар» Мринської сільської ради.

10. Про Всеукраїнську асоціацію органів місцевого самоврядування

«Асоціація міст України».