6 липня 2022 року                                                                        № 133/02-03

Про скликання сьомого  засідання

І. Скликати сьомого  засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 11 липня 2022 року о 14.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про  внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25516000000).

2. Про звіт про виконання бюджету Мринської територіальної громади за півріччя 2022 року.

3. Про встановлення місцевих податків на території Мринської сільської ради.

4.  Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за півріччя 2022 року.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Господар» Мринської сільської ради на 2022 рік.

6. Звіт КП «Господар» за півріччя.

7. Про надання одноразової  матеріальної (грошової)  допомоги дітям –сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18 –річного віку.

8. Про надання одноразової  матеріальної (грошової)  допомоги дітям –сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18 –річного віку.

9. Про  внесення  змін  до  рішення  виконавчого комітету №  117 від 07.09.2017 року.

10. Про визначення  розміру компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

11. Про надання одноразової матеріальної ( грошової) допомоги Вакулик Надії Петрівні на лікування сина Вакулик Дениса Юрійовича.

12. Про внесення змін до Програми надання підтримки громадянам, які отримують програмний гемодіаліз на 2022-2023роки.

13. Про внесення змін до Програми підтримки аматорських спортивних команд з футболу в Мринській сільській раді на 2022 рік.

14. Про внесення змін до Програми підтримки хореографії та розвитку танцювального руху в Мринській сільській раді на 2022рік.

15. Про внесення змін до  Програми  «Шкільний автобус» в  Мринській сільській раді на 2022 рік.

16. Про прийняття з комунальної власності Носівськогої територіальної громади в комунальну власність Мринської сільської ради майна.

17. Про надання дозволу на видачу дублікатів свідоцтв на право власності.

18. Про закриття номера вул. Московська в с. Роздольне.

19. Про надання дозволу на випилювання самосійних аварійних дерев.

20. Про внесення змін до комісії з  питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуації.

21. Інше.

ІІІ.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  сьомого  засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА