1. Рішення про виконання бюджету за 2023 рік  Доходи Видатки Пояснююча

2. Рішення про внесення змін у Програму виконання заходівз мобілізаційної підготовки, мобілізації та територіальної оборони місцевого значення і призовної кампанії на строкову військову службу на 2024 рік Програма

3. Рішення про внесення змін в  Програму підтримки Збройних Сил України у 2023-2024 роках Програма

4. Рішення про  Програму місцевих стимулів Мринської сільської територіальної громади для медичних працівників комунального некомерційногопідприємства «Носівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської міської ради на 2024 рік Програма

5. Рішення про  Програму фінансової підтримкидіяльності 17 ДПРП (м.Носівка)4 державного пожежно-рятувальногозагону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуаційу Чернігівській області на 2024 рік Програма

6. Рішення про внесення змін до бюджету на 2024 рік  ДОДАТКИ Пояснююча

7. . Про звіт КП «Господар» Мринської  сільської  ради про використання коштів за 2023 рік.

8.Про затвердження основних культурно – мистецьких заходів Мринської сільської ради на 2024 рік.

9. Про затвердження Плану роботи  відділу освіти, культури, молоді

та спорту Мринської сільської ради на 2024 рік.

10. Про затвердження   плану заходів з фізичної культури та спорту по

Мринській  сільській раді  на  2024 рік.

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

12. Про  виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) у розмірі земельної частки (паю).

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

14.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно- заповідного фонду гідрологічного заказника місцевого значення.

15. Про затвердження Програми «Охорона гідрологічного заказника місцевого значення «Лихачівський» на 2024 рік.

16. Про розірвання договору оренди землі у зв’язку з закінченням строку  його дії.

17. Про затвердження цільової програми боротьби з карантинним бур’яном – амброзією.

18. Про внесення змін до рішення  позачергової 2 сесії  від 10 грудня 2020 року.

19.  Про внесення змін до   рішення 1 сесії від 19.11.2020 р. № 12.

20. Про зміну тарифних ставок  працівникам  КП «Господар»  Мринської  сільської  ради

21. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за  2023 року

22.Про внесення змін до порядку Програми компенсації за здійснені перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом засобом на приміських автобусних маршрутах загального користування по Мринській сільській раді на 2024- 2026 роки.