08  листопада 2023 року                                                                     № 318/02-03

Про скликання позачергової

тридцятої   сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  позачергову двадцять дев'яту сесію  Мринської   сільської   ради восьмого скликання 08 листопада 2023 року о  12.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до рішення 21 сесії сільської ради восьмого скликання від 23 грудня 2022 року «Про  бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2551600000).

2.  Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2023-2025 роки.

3. Про Програму «Поховання військовослужбовців,які загинули (померли) під час проходження військової служби на 2024-2025 роки»

4. Про припинення повноважень керуючого справами ( секретаря ) виконавчого комітету Мринської сільської ради.

5. Про покладання повноважень секретаря виконавчого комітету сільської ради.

6. Про здійснення делегованих  повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.

7. Про внесення змін до рішення «Про покладення обов’язків із вчинення  нотаріальних дій на території Мринської сільської ради»

8. Про внесення змін до рішення «Про відпустку сільського голови»

9. Про затвердження  регламенту відділу  «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Мринської сільської ради.

10. Про внесення змін до Програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, розвитку сімейних форм виховання дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2024 рік, затвердженої рішенням позачергової дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання від 10 листопада 2022 року №16-19/VIII

11. Інше.

Сільський голова                                Людмила БОРИСОВА