07  листопада 2023 року                                                                  № 317/02-03

Про скликання тринадцятого засідання

І. Скликати тринадцяте засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 08 листопада 2023 року о 10:00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення 21 сесії сільської ради восьмого скликання від 23 грудня 2022 року «Про  бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2551600000).

3. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2023-2025 роки.

4. Про Програму «Поховання військовослужбовців,які загинули (померли) під час проходження військової служби на 2024-2025 роки»

5. Про внесення змін до Програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, розвитку сімейних форм виховання дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2024 рік, затвердженої рішенням позачергової дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання від 10 листопада 2022 року №16-19/VIII.

6. Про затвердження технологічних  та інформаційних карток адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Мринської сільської ради.

ІІІ.  Керуючому справами (секретарю) Мринської сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  тринадцятого   засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА