Фото без опису

 Україна

МРИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НіжинСЬКого  РАЙОНу

 ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

22 вересня 2023 року                                                                        №216/02-03

 

                                                                                     

Про скликання позачергової

двадцять восьмої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

 

 

 Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  позачергову двадцять восьму сесію  Мринської   сільської   ради   восьмого скликання 25 вересня 2023 року о  12.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

                  

                          На розгляд сесії внести питання:

 

 1. Про внесення змін до рішення 21 сесії сільської ради восьмого скликання від 23 грудня  2022 року «Про бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2551600000)
 2. Про Програму висвітлення діяльності Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області у засобах масової інформації на 2021-2023 роки.
 3. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Господар» Мринської сільської ради на 2024 рік.
 4. Про затвердження Програми благоустрою та озеленення населених пунктів Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 рр.
 5. Про Програму управління майном комунальної власності Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки
 6. Про Програму підтримки Збройних Сил України у 2023-2024 роках
 7. Про внесення змін до програми мобілізації на 2023 рік
 8. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мринської сільської ради  Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської   області  рухомого майна (Шкільний автобус Mercedes Sprinter)
 9. Про затвердження  Програми розвитку фізичної культури і спорту  Мринської сільської ради  Ніжинського району  Чернігівської  області на 2024 - 2026 роки.
 10. Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю  Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки.
 11. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки
 12. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Мринської сільської ради Ніжинського району        Чернігівської області на 2024-2026 роки
 13. Про реєстрацію земельних ділянок
 14. Про  надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у                                                                  межах територій та об’єктів природно  - заповідного фонду                                                                          місцевого   значення.
 15. Про проведення земельних торгів для продажу права оренди земельної ділянки.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 17. Про вилучення з користування земельної ділянки для ведення                                                                          особистого селянського господарства
 18. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 19. Про виділення земельних ділянок в  натурі  (на  місцевості) у розмірі земельної частки   (паю)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу увласність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 21. Інше.

 

 

Сільський голова                                Людмила БОРИСОВА