21 вересня 2023 року                                                                        № 209/02-03

Про скликання одинадцятого засідання

І. Скликати одинадцяте засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 22 вересня 2023 року о 14:00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 2551600000).

2. Про заходи щодо забезпечення складання проекту бюджету Мринської сільської територіальної громади на 2024 рік.

3. Про Програму висвітлення діяльності Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області у  засобах масової інформації на 2024-2026 роки.

4. Про  Програму фінансової підтримки комунального підприємства Господар»

Мринської сільської ради на 2024 рік.

5. Про Програму благоустрою та озеленення населених пунктів Мринської сільської ради Ніжинського району  Чернігівської області на 2024-2026 рр.

6. Про Програму управління майном комунальної власності Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки.

7. Про Програму підтримки Збройних Сил України у 2023-2024 роках.

8. Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської   області  рухомого майна (Шкільний автобус Mercedes Sprinter).

9. Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки.

10. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки.

11. Про затвердження Програми розвитку фізичною культури і спорту Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки.

12. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва, та охорони культурної спадщини Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області 2024-2026 роки.

13. Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Мринської сільської ради щодо управління закладами освіти, культури за І півріччя 2023 року.

14. Про затвердження Положення про складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду та утворення робочої групи.

15. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на лікування внаслідок поранення Любченко О.В.

16. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на лікування внаслідок поранення Коцьок О.М.

17. Про надання дозволу на укладання та підписання договору оренди земельних ділянок від імені малолітньої дитини.

18. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

ІІІ.  Керуючому справами (секретарю) Мринської сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  одинадцятого засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА