Назва  рішення або питання

Номер рішення, голосування

Про внесення змін до рішення 21 сесії сільської ради восьмого скликання від 23 грудня 2022 року «Про бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік». (код бюджету 25516000000)   Додатки

№1 -25/VIII

Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Мринської сільської ради  рухомого майна ( Wi-Fi Nokia Beacon 1.3FE47855BA ).

№ 2-25/VIII

 Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Мринської сільської ради  рухомого майна (Р. спальний набір, піч буржуйка з варочною поверхнею та радіатором.набір труб для димаря).

 

№3-25/VIII

Про внесення змін до

 рішення 1 сесії від 19.11.2020 р.№ 12

 

№ 4-25/VIII

Про затвердження керуючого справами

 ( секретаря ) виконавчого комітету

Мринської сільської ради.

№ 5-25/VIII

Про здійснення повноважень  у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

 

 

№6-25/ VIII

Про здійснення  делегованих повноважень  у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

 

 

№7-25/ VIII

Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд     ( присадибна ділянка) гр. Оксенич О.М., Шусті Л.П.

 

№8-25/ VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Погорілко Ф.І., Гавриленко С.О.,Чичкань О.П., Вакулик Б.С., Короїд О.М., Короїд О.М.,  Мороз П.П.

 

№9-25/ VIII

Про виділення земельних ділянок в натурі ( на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) гр. Макаренко  В.В., Мироненко Л.М.,  Кудрі С.М.

 

 

№10-25/ VIII

 

Про вилучення з користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів.

 

№11-25/ VIII

Про надання дозволу АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд технічної інфраструктури.

 

№12-25/ VIII

Про надання дозволу АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд технічної інфраструктури

 

№13-25/ VIII

Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території Мринської сільської ради.

 

 

№14-25/ VIII