31 січня 2023 року                                                                        №35/02-03

Про скликання позачергової

двадцять другої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  позачергову двадцять другу   сесію  Мринської   сільської   ради   восьмого скликання 02 лютого  2023 року о  12.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25516000000)

2. Про звіт про виконання бюджету Мринської  територіальної громади за  2022 року.

3. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за  2022 року.

4. Про звіт за 2022 рік КП «Господар»

4. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2023-2025 роки.

5. Про затвердження Плану роботи відділу соціального захисту населення, у справах сім'ї та дітей Мринської сільської ради на 2023 рік.

6. Про виділення земельних ділянок в натурі ( на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) гр. Олексієнко В.І., Кириленко І.М., Олексієнко С.М.,Сушко Н.Т., Стремоухова Л.Ю., Скиба О.М., Власовій В.М., Компанець В.М.

7. Про вилучення з користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хлібець Т.М.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Байді О.М.,Діденко В.М.,Богач А.А.,Назаренко І.П., Кротенко Є.О., ГриценкоЛ.П., Гриценко В.І.,Вакулко А.М., Гриценко Т.А. Лейбюк М.В., Лейбюк С.Д., Лейбюк В.Д. Ярошенко В.А..

9. Про затвердження Програми розвитку освіти Мринської сільської ради на 2023-2025 роки.

10. Про затвердження Плану роботи  відділу освіти, культури, молоді

та спорту Мринської сільської ради на 2023 рік.

11. Про затвердження основних культурно – масових заходів Мринської сільської ради на 2023 рік.

12. Про затвердження   Плану заходів з фізичної культури та спорту по

Мринській  сільській раді на  2023 рік.

13. Про внесення змін до рішення  18 сесії восьмого скликання від 28.09.2022 року по КУ «Центр надання соціальних послуг».

14. Про внесення змін до рішення  18 сесії восьмого скликання від 28.09.2022 року по КП «Господар».

15. Про внесення змін до  Програми  виконання заходів з  мобілізаційної підготовки, мобілізації та  територіальної оборони  місцевого значення і призовної кампанії на строкову військову службу на 2023 рік.

16. Інші.

Сільський голова                                Людмила БОРИСОВА