31 січня 2022 року                                                                        №34/02-03

Про скликання третього  засідання

І. Скликати третє  засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 02 лютого 2023 року о 09.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Мринської  територіальної громади за  2022 року.

2. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за  2022 року

3. Про звіт  старост про пророблену роботу в 2022 році.

4. Про затвердження звіту про роботу відділу соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей за 2022 рік Мринської сільської ради.

5. Про звіт роботи служби в справах дітей за 2022 рік.

6. Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Мринської сільської ради.

7. Про звіт  КП «Господар» Мринської сільської ради про використання коштів за 2022 рік

8. Про затвердження плану роботи  відділу соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей Мринської сільської ради на 2023 рік.

9. Про затвердження основних культурно – мистецьких заходів Мринської сільської ради на 2023 рік.

10. Про затвердження Плану роботи  відділу освіти, культури, молоді

та спорту Мринської сільської ради на 2023 рік.

11. Про затвердження   плану заходів з фізичної культури та спорту по

Мринській  сільській раді  на  2023 рік.

12.Про затвердження графіку вивозу ТПВ з приватного  сектору на 2023 рік.

13. Про  внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25516000000).

14.Про заходи щодо збалансування сільського бюджету у 2023 році в процесі їх виконання.

15. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2023-2025 роки.

16. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Мринської сільської територіальної громади.

17. Про погодження поточних індивідуальних технологічнгих нормативів використання питної води

18. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території  Мринської  територіальної громади.

19. Про внесення змін до  Програми  виконання заходів з  мобілізаційної підготовки, мобілізації та  територіальної оборони  місцевого значення і призовної кампанії на строкову військову службу на 2023 рік.

20. Інші.

ІІІ.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  третього  засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА