НІЖИНСЬКого  РАЙОНу

03  листопада 2021 року                                                                        №329/02-03

Про скликання дев'ятнадцятого  засідання

1. Скликати шістнадцяте засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 04 листопада  2021 року о 14.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

2.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про внесення змін до   бюджету Мринської сільської територіальної громади на 2021 рік.

2. Про підсумки виконання бюджету Мринської сільської ради за 9 місяців 2021 року

3. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за 9 місяців 2021 року.

4.  Про надання дозволу на списання основних засобів.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Носівська міська лікарня імені  Ф.Я. Примака» Носівської міської ради на 2021 рік.

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Носівський  центр первинної медико – санітарної допомоги» Носівської міської ради на 2021 рік.

7. Про внесення змін в  Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів Мринської сільської ради на 2021 рік

8. Про затвердження   Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів Мринської сільської ради на 2022- 2024 роки.

9. Про внесення змін до Програми  виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основ,на 2022- 2023 роки.

10. Про Програму компенсації за здійснені перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортним засобом на приміських автобусних маршрутах загального користування по Мринській сільській раді на 2022-2024 роки.

11. Про  Програму компенсації за придбані технічні засоби (а саме підгузки) при реалізації індивідуальних програм реабілітації для дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю - жителів Мринської сільської ради на 2022-2023 роки.

12. Про Комплексну Програму соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2022-2023 роки.

13. Про Програму надання підтримки громадянам, які отримують програмний гемодіаліз на 2022-2023 роки.

14. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги

Зеленській Валентині Федорівні.

15. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на вирішення соціально-побутових питань Харчук Н.М.

16.  Про зняття з соціального супроводу обліку сім'ї  .

17. Про внесення змін до Програми попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, розвитку сімейних форм виховання дітей- сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування,на 2021 рі, затвердженої рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 02 лютого 2018 року.

18. Про взяття на облік дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування які потребують поліпшення житлових умов.

19. Про зміну посадових окладів директора та робітників комунальної установи «Центру надання соціальних послуг» Мринської сільської ради.

20. Про зміну тарифних ставок працівникам КП «Господар» Мринської сільської ради.

21. Про порушення клопотання перед Чернігівською державною адміністрацією щодо організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

22. Про Проєкт Програми «Землеустрій» на 2021 рік

23. Про внесення змін до Програми організації харчування в навчальних закладах Мринської сільської ради на 2021 рік.

24. Про затвердження Програми організації харчування в навчальних закладах Мринської сільської ради на 2022 рік.

25.Інше.

3.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення   шістнадцятого  засідання виконавчого комітету.

4.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                       Людмила БОРИСОВА