Фото без опису

Держава гарантує підтримку бізнесу

 

 В Україні нещодавно запрацювала державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9» (деталі за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/ ). Нею можуть скористатися всі, хто здійснює підприємницьку діяльність або плануєте найближчим часом поповнити лави підприємців.

  Щодо останнього, то це можна зробити і за сприяння служби зайнятості. Адже, за умови відсутності на ринку праці підходящої роботи, безробітні можуть  скористатися виплатою всієї суми допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Фахівці гарантують їм на цьому шляху всебічну підтримку, а саме: допоможуть пройти профдіагностику щодо виявлення схильностей до підприємництва, віднайти бізнес-ідею та скласти бізнес-план, безкоштовно пройти навчання основам ведення бізнесу.

  До речі, в області за роки існування служби зайнятості майже 13 тисяч шукачів роботи скористалися можливістю стати підприємцями. Багато хто з них успішно працює на цій ниві, створює нові робочі місця, в тому числі й за фінансової підтримки служби зайнятості.

Носівська районна філія

Чернігівського ОЦЗ