11 вересня  2024 року                            № 249/02-03

Про скликання позачергової

тридцять восьмої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

скликати  позачергову тридцять восьму сесію  Мринської   сільської   ради   восьмого скликання  17 вересня  2024 року о  12.00 годині в  приміщенні  актової зали  Мринської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2023-2025 роки.
  2. Про внесення змін до Програми «Поховання військовослужбовців, які  загинули (померли) під час проходження військової служби, на 2024-2026 роки».
  3. Про внесення зміни до Програми фінансової  підтримки діяльності 17 ДПРП (м. Носівка) 4 державного пожежно-рятувального загону Головного  управління Державної  служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2024 рік.
  4. Про затвердження Програми забезпечення державної  безпеки на території Мринської територіальної громади та  матеріально-технічного забезпечення  Управління Служби безпеки України в Чернігівській області (Ніжинського міжрайонного відділу) на 2024-2025 роки.
  5. Про внесення змін до рішення 19 сесії восьмого  скликання  від 10.11.2022 р.
  6. Про внесення змін до  рішення 32 сесії сільської ради восьмого скликання від 18 грудня 2023 року «Про бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 2551600000).
  7. Про «Комплексну програму підтримки  сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми» на 2025-2027 роки.
  8. Про затвердження  Програми компенсації витрат на надання пільг окремим категоріям громадян за  послуги зв’язку на 2025-2027 роки.
  9. Про внесення змін в Програму підтримки Збройних Сил України у 2025-2026 роках.
  10. Про фіксовану доплату дирекції освітнього закладу за організацію інклюзивних класів та інклюзивного навчання.
  11. Про перейменування вулиць.
  12. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі спільного  фінансування (утримання) КНП «Носівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської міської ради.
  13. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі  спільного фінансування (утримання) КУ «Трудовий архів» Носівської міської ради.
  14. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі  спільного  фінансування (утримання) КНП «Носівська міська лікарня ім. Ф. Я. Примака» Носівської міської ради.
  15. Про утворення комунального закладу «Публічна бібліотека  Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області».
  16. Про внесення змін до рішення 1 сесії від 19.11.2020 р. № 12.
  17. Про розгляд подання Північного міжрегіонального управління лісового  та мисливського господарства від 28.11.2023 року № 02/1136.
  18. Про виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) у розмірі земельної  частки (паю).
  19. Про вилучення з користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
  20. Про внесення змін до рішення 20 сесії 5 скликання від 05.08.2008 року  Лихачівської сільської ради.
  21. Про звернення депутатів Мринської сільської ради VIII скликання до Кабінету  Міністрів України щодо недопущення припинення функціонування підрозділу податкової служби в Носівській  міській  територіальній громаді.
  22. Інше.

Сільський голова                                                                  Людмила БОРИСОВА