14 лютого 2024 року                                                                        № 73/02-03

Про скликання третього  засідання

І. Скликати третє  засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 15 лютого 2024 року о 10.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1.  Про  внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 25516000000).

2. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

3. Про  надання  одноразової   матеріальної  (грошової)   допомоги  на лікування внаслідок поранення Бобін Любомиру  Олеговичу.

4. Про  надання  одноразової   матеріальної  (грошової)   допомоги  на лікування внаслідок поранення Назаренко Сергію Миколайовичу.

5. Про  надання  одноразової   матеріальної  (грошової)   допомоги  на лікування внаслідок поранення Плотнікову Віталію Леонідовичу.

6. Про  надання  одноразової   матеріальної  (грошової)   допомоги  на лікування внаслідок поранення Карпенко Миколі Петровичу.

7. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Мринської

сільської ради на 2024 рік.

8.  Про затвердження Програми підвищення стійкості Мринської територіальної

громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням надання чи погіршенням якості важливих для їх життєдіяльності послуг або припиненням здійснення життєво важливих функцій.

9. Про затвердження Плану дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах тепло-, водопостачання та водовідведення під час проходження

осінньо-зимового періоду 2023-2024 року

10.  Інші.

ІІІ.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  третього  засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА