22 січня 2024 року                                                                        №43/02-03

Про скликання другого  засідання

І. Скликати друге  засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 24 січня 2024 року о 10:00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Мринської  територіальної громади за  2023 року.

2. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за  2023 року

3.   Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Мринської сільської ради.

4. Про  внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 25516000000).

5. Про затвердження основних культурно – мистецьких заходів Мринської сільської ради на 2024 рік.

6. Про затвердження Плану роботи  відділу освіти, культури, молоді

та спорту Мринської сільської ради на 2024 рік.

7. Про затвердження   плану заходів з фізичної культури та спорту по

Мринській  сільській раді  на  2024 рік.

8. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

9. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на лікування внаслідок поранення Олексієнко Олександру Володимировичу .

10. Про звіт КП «Господар» Мринської  сільської  ради про використання коштів за 2023 рік.

11. Про затвердження графіку вивозу ТПВ з приватного  сектору на 2024 рік.

12. Про внесення змін до Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та територіальної оборони місцевого значення і призовної кампанії на строкову військову службу на 2024 рік.

13.Про внесення змін в Програму підтримки Збройних Сил України у 2023-2024 роках.

14. Про Програму місцевих стимулів Мринської сільської територіальної громади  для медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Носівський центр первинної медико- санітарної допомоги» Носівської міської ради на 2024 рік.

15. Про Програму фінансової підтримки діяльності 17ДПРП (м.Носівка) 4 державного пожежно – рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2024 рік.

16. Про впорядкування адресних реквізитів.

17. Про затвердження цільової програми боротьби з карантинним бур’яном – амброзією.

18. . Про затвердження Програми «Охорона гідрологічного заказника місцевого значення «Лихачівський» на 2024 рік.

19.Інші.

ІІІ.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  другого  засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА