07 грудня 2023 року                                                                     № 397/02-03

Про скликання чергової

тридцять другої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  чергову тридцять другу  сесію  Мринської   сільської   ради восьмого скликання 18 грудня 2023 року о  12.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік         (код бюджету 25516000000).

2. Про безоплатне прийняття наданих послуг поточного ремонту по об’єкту : «Лихачівський ліцей Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Про поновлення договору оренди землі та внесення змін до договору оренди від 06.12.2006 р.

Сільський голова                                     Людмила БОРИСОВА