30 жовтня 2023 року                                                                        № 293/02-03

Про скликання дванадцятого засідання

І. Скликати дванадцяте засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 01 листопада 2023 року о 10:00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1.Про звіт про виконання бюджету Мринської  сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

2. Про внесення змін до рішення 21 сесії сільської ради восьмого скликання від 23 грудня 2022 року «Про  бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2551600000).

3.Про підсумки виконання Плану соцільно- економічного розвитку Мринської сільської ради за 9 місяців 2023 року.

4. Про Програму профілактики правопорушень.

5.Про внесення змін до Програми виконання заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та територіальної оборони місцевого значення і призовної кампанія на строкову військову службу на 2024 рік.

6.Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області рухомого майна.(піч буржуйка)

7. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області рухомого майна.(ноутбук)

8. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2023-2025 роки.

9. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на лікування внаслідок поранення Сергійчик Ю.М.

10. Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги  Коваль Л.В.

11. Про надання одноразової матеріальної ( грошової) допомоги дітям- сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18 – річного віку.(Труш Р.О.)

12.  Про надання одноразової матеріальної ( грошової) допомоги дітям- сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18 – річного віку(Коляда М.О.)

13. Про надання дозволу на дарування  будинку у  якому зареєстрована

малолітня дитина.

14. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

15. Про затвердження  Програми  оздоровлення та відпочинку дітей Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області на 2024-2026 роки.

16. Про затвердження Програми  «Шкільний автобус» Мринської сільської ради  Ніжинського району  Чернігівської області на 2024-2026 роки.

17.Про передачу шкільного автобуса Мринському ліцею Мринської сільської ради.

18. Про внесення змін до штатного розпису Мринського ліцею  Мринської сільської ради.

19. Про внесення  змін до рішення від 08 лютого 2022 року №16-16/VII «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мринської сільської ради».

20. Про скасування рішення №47 виконавчого комітету Мринської сільської ради від 10.03. 2020 року.

21. Про присвоєння поштової адреси КС Мринського ВУПЗГ.

22. Про  внесення змін до  структури та штатного розпису  комунальної установи  “  Центр надання соціальних послуг  Мринської сільської ради “

ІІІ.  Керуючому справами (секретарю) Мринської сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  дванадцятого   засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА