Фото без опису             Оксана та Володимир Чуєнки - подружжя. До повномасштабного вторгнення чоловік відкрив дві кав’ярні в Чернігові. Коли прийшов ворог, став на захист країни, вступив до лав ЗСУ. Однак, улюблену справу покидати не збирався – підтримувала й допомагала дружина.

Фото без описуКоли дізнався про можливість отримати мікрогрант за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», вирішив  розвивати свій уже існуючий бізнес. Згодом до відкриття кавярні спонукав і дружину. Обоє отримали по 250 тис. грн та дали роботу ще 4 людям.

До речі, створення нових робочих місць є обов’язковою умовою і від їх кількості залежить сума фінансової підтримки (одне робоче місце – від 50 до 150 тис. грн, два і більше - 250 тис. грн).

Денису Чуєнку, молодшому брату Володимира, - двадцять чотири. У минулому електромонтер та торговий представник, віднедавна — власник торговельної точки з продажу фастфуду. Розповідає: ідея створити власний бізнес з’явилася ще чотири роки тому, проте на той момент можливості реалізувати її не було. А тепер, завдяки участі у програмі, зявився шанс. На грантові кошти придбав обладнання, меблі та сплачує оренду за приміщення.

Загалом, за час функціонування програми «Власна справа» (з липня 2022 року) фінансову допомогу одержали 172 жителі Чернігівщини. Підтримка їх бізнесу від держави склала понад 40 мільйонів гривень. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення близько 400 нових робочих місць.

Подати заяву на отримання грантів за урядовим проєктом «єРобота» можна прямо зараз через Дію https://is.gd/KT7RoW

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

 

                                                                           Світлана Шеремет, Чернігівський обласний центр зайнятості