03 липня 2023 року                                                                        №140/02-03

Про скликання дев'ятого засідання

І. Скликати дев'яте  засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 5 липня 2023 року о 10.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про внесення змін до Комплексної програми  соціального захисту жителів Мринської сільської ради  на 2023-2025 роки.

2. Про видачу ордера на житловий будинок будинок № 65, вул. Молодіжна, с. Мрин.

3. Про взяття на облік дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування які потребують поліпшення житлових умов.

ІІІ.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  дев'ятого   засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА