05 червня 2023 року                                                                        №117/02-03

Про скликання восьмого   засідання

І. Скликати восьме засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 8 червня 2023 року о 10.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

ІІ.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Мринської сільської територіальної

громади на 2023 рік (код бюджету 2551600000).

2. Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Мринської

сільської ради  рухомого майна ( Wi-Fi Nokia Beacon 1.3FE47855BA ).

3. Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Мринської сільської ради  рухомого майна (Р. спальний набір, піч буржуйка з варочною поверхнею та радіатором.набір труб для димаря).

4. Про надання одноразової матеріальної  (грошової) допомоги на лікування внаслідок поранення  Шкура Максиму Олександровичу.

5. Про надання одноразової матеріальної  (грошової) допомоги внаслідок пожежі Парсеговій Ларисі Аменаківній.

6. Інше

ІІІ.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення  восьмого   засідання виконавчого комітету.

IV.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                         Людмила БОРИСОВА