01 травня 2023 року                                                                        №104/02-03

Про скликання позачергової

двадцять четвертої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  позачергову двадцять четверту  сесію  Мринської   сільської   ради   восьмого скликання 03 травня 2023 року о  12.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до  рішення  21 сесії сільської ради восьмого скликання від 23 грудня  2022 року  «Про бюджет Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік»(код бюджету 2551600000).

2. Про звіт про виконання бюджету Мринської  територіальної громади за І квартал  2023 року.

3. Про затвердження  Програми  охорони навколишнього природного

середовища Мринської сільської ради  на 2023-2025 р.

4. Про  Програму фінансової підтримки діяльності 17 ДПРП (м.Носівка)

4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної

служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік

5. Про  Програму місцевих стимулів Мринської сільської територіальної громади для  медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Носівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської міської ради на 2023 рік.

6. Про підсумки виконання Плану  соціально - економічного  розвитку Мринської сільської ради за  І квартал  2023 року.

7. Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Мринської

сільської ради  рухомого майна (Меблі для відділу  соціального захисту

населення у справах сім’ї та дітей Мринської  сільської  ради ).

8. Про безоплатне прийняття  у комунальну власність Мринської

сільської ради  рухомого майна (Нагрівач (твердопаливна піч),

тепловентилятор Scirocco Kasaviva Electric heater

9. Про внесення змін до Програми  виплати  компенсації  фізичним  особам,  які  надають соціальні   послуги  з  догляду  на непрофесійній  основі, на 2022-2023  роки, шляхом викладення її в новій редакції.

10. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка) гр. Ковбасі М.М., Чубу М.М., Медвідь Т.М., Медвідь Д.В., Труш В.І., Рокитній Н.О., Назаренко О.О., НазаренкоО.Ф., Назаренко М.О.,Кравченко Т.Ю., Кравченко В.І., Кравченко К.О., Кужель С.І., Кравченко В.М., Кравченко О.І., Кікош Л.О., Трухан І.М., Трухан О.О., Трухан А.О., Горкавенко А.А.

11. Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) гр. Бойко О.П.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

13. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

14. Про вилучення з користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черв'як І.М., Черв'як І.М.

15.Про виділення земельних ділянок в натурі ( на місцевості) у розмірі земельної частки (паю) гр..Мартиненко І.І., Безсмертному А.М., Безсмертному В.М., Безсмертному М.М., Марченко Г.М., Компанець Л.М., Цуркан А.І.,   Буток М.І.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр.Буток М.І., Макаренко В.В., Легейді В.В., Шкор І.Р.

17. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» від 21.05.2018 р.

18. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» від 11.03.2015р.

19. Про надання частини основної щорічної відпустки сільському голові та покладання обов’язків сільського голови на Зеленську В.

20. Інші.

Сільський голова                                Людмила БОРИСОВА