01 березня 2023 року                                                                        №56/02-03

Про скликання позачергової

двадцять третьої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  позачергову двадцять третю  сесію  Мринської   сільської   ради   восьмого скликання 07 березня 2023 року о  12.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25516000000).

2. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мринської сільської ради рухомого майна (Генератор IRONSIDE IR 2000і S).

3. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мринської сільської ради рухомого майна (Дизель генераторів PDE 14000SA-SA3).

4. Про внесення змін до програми «Цільова  соціальна програми розвитку цивільного захисту території Мринської сільської ради на 2022-2024 роки».

5. Про Програму забезпечення медичного огляду окремих категорій  військовозобов’язаних жителів Мринської  сільської ради на 2023 рік.

6. Про погодження ТОВ «Лайфселл» надання доступу до об’єкта нерухомого майна комунальної власності Мринської сільської ради.

7. Про прийняття рішення щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу увласність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

9. Про виділення земельних ділянок в  натурі  (на  місцевості) у розмірі земельної

частки (паю)

10. Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі  (на місцевості)