🖤🕯️У ці дні нашу громаду знову спіткало непоправне горе.

🖤Ще одна болюча втрата - на фронті від ворожої атаки обірвалося зовсім юне життя молодого Захисника з села Плоске, Мариненко Ярослава Олександровича 20.05.1991 р..н. ,(службу проходив за покликом душі у підрозділі ГУР. )Він отримав тяжке поранення у бою неподалік Бахмута.

Воїн з позивним «Бандера» назавжди залишиться у нашій пам‘яті молодим усміхненим гарним юнаком, люблячим сином та братом, надійним другом та товаришем, його подвиг навіки закарбувався у наших серцях.

🖤Від імені Плосківського старостинського округу МринськоІ сільської   ради та від усіх мешканців нашої громади висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Розділяємо Ваш біль та молимося разом з Вами, щоб Господь прийняв душу новопреставленого Воїна у своє Небесне Царство.

🖤Тіло Захисника привезуть додому (більш точно про час прибуття кортежу ми повідомимо Вас згодом, слідкуйте за нашими  каналами у мережах ФБ). Просимо всіх, хто має таку можливість зустріти тіло Героя «живим коридором».

Просимо прийти та провести нашого мужнього Героя в останню путь.