Ніжинська РВА надала нашій громаді гуманітарну допомогу від країн партнерів Європейського союзу.

Цього разу допомога складається в основному з засобів особистої гігієни для забезпечення догляду за дітьми та особами, що потребують стороннього догляду (підгузки дитячі та дорослі, вологі та сухі серветки, дитячі суміші та інше). Допомогу розподілили  між селами Мринської громади та надаємо категоріям сімей з малолітніми дітьми та особами  з обмеженими фізичними можливостями,  здатність пересування яких обмежена.

При сільській раді постійно формуємо запаси продуктів тривалого зберігання та засобів гігієнічного догляду для використання у складних непередбачуваних випадках, для забезпечення потреб в межах громади і надання допомоги нашим захисникам.