На період карантину для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідеміологічної небезпеки розрахунок житлових субсидій проводився  з урахуванням збільшенних  на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, незалежно від кількості днів дії карантину зазначеного рівня епідемічної небезпеки на місяць.

У зв’язку з вищезазначеним  на  території Ніжинського району з  жовтня по грудень  2021 року діяли збільшені на 50% соціальні нормативи .

З 23 грудня 2021 року «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки на території Чернігівської області скасований. Проведено перерахунок субсидії без урахування збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. Внаслідок перерахунку розмір призначеної субсидії за січень місяць буде зменшений.