Фото без опису

 Україна

МРИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НіжинСЬКого  РАЙОНу

 ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                             Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

25 січня 2022 року                                                                        №34/02-03

 

                                                                                     

Про скликання чергової

шістнадцятої  сесії восьмого скликання

Мринської сільської ради

 

 

 Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати  чергову шістнадцяту   сесію  Мринської   сільської   ради   восьмого скликання 08 лютого  2022 року о  12.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

 

На розгляд сесії внести питання:

 1. Про звіт про виконання бюджету Мринської  територіальної громади за  2021 року.

  2.  Про внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25516000000)

 3.  Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Мринської сільської ради у засобах масової інформації на 2021- 2023 роки.

4. Про заходи щодо забезпечення сільського бюджету у 2022 році в процесі їх виконання.

5. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за  2021 року.

6. Про  Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Носівський центр первинної медико- санітарної медицини» Носівської міської ради на 2022 рік

7. Про  Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Носівська міська лікарня імені  Ф.Я. Примака» Носівської міської ради на 2022 рік.

 8. Про затвердження програми « Цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту території Мринської сільської ради на 2022-2024 роки»

9.Про затвердження звіту про роботу відділу соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей за 2021 рік Мринської сільської ради.

10.  Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей Мринської сільської ради.

11.Про затвердження плану роботи  відділу соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей Мринської сільської ради на 2022 рік.

 12. Про затвердження звітів, щодо виконання програм, які реалізовувались відділом соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей Мринської сільської ради у 2021 році.

13. Про передачу на баланс КП «Господар» майна комунальної власності

Мринської сільської ради .

14. Про клопотання до Носівської міської ради  про безоплатну передачу в комунальну власність Мринської сільської ради нерухомого майна,

що знаходиться на балансі та в оперативному управлінні КНП «Носівський ЦПМСД»  Носівської міської ради.

15. Про передачу на баланс КП «Господар» майна комунальної власності

Мринської сільської ради.

16. Про списання з балансу та демонтаж будівлі комунальної власності

Мринської сільської ради в с. Мрин.

17. Про встановлення у 2022 році  надбавки  за складність і напруженість в роботі  педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти Мринської сільської ради

18. Про затвердження Плану роботи  відділу освіти, культури, молоді

та спорту Мринської сільської ради на 2022 рік.

19. Про внесення змін до структури і загальної чисельності штатного розпису

Мринської сільської ради.

20. Про затвердження основних культурно – мистецьких заходів Мринської сільської ради на 2022 рік.

21. Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Мринської сільської ради щодо управління закладами освіти, культури, які перебувають

у комунальній власності сільської ради, організації їх матеріально-технічного забезпечення.

22. Про затвердження   плану заходів з фізичної культури та спорту по

Мринській  сільській раді на  2022 рік.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Скибі О.М., Власова  В.М.

24. Про скасування рішення 38 сесії 7 скликання від 19.12.2019 р.

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель іншого сільськогосподарського призначення.

26.Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Грищенко О.С., Туровець В.В., Кришко Ю.М., Кришко С.Ю., Назаренко Г.С., Голодній В.М., Кошовому М.А., Короїд М.М., Шульзі О.М., Боцуляк О.А., Кебкал А.М., Кравченко Є.Р., Мороз І.К., Мороз Т.В., Єременко К.П., Єременко А.П., Запорожець  М.І., Полтавець О.Г., Кошовому С.В., Кошовій Н.В., Філяк М.П., Філяк Н.І., Філяк В.М.

27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського  господарства гр. Рекун О.М.,Польського І.Ф., Огій О.М.,Кришко І.А., Островській Н.М.,Хархун Т.М., Острівній Л.А.,Заєць І.С., Хоменко М.С., Олійник С.В.,Онищик О.Г., Мальцевій О.В., Гонганзе Л.Н.,Дякову В.В., Єрко Н.А., Вихору В.В., Солодюк І.І., Борисенко А.В., Нагорській Ю.В.

28. Про вилучення з користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мартинович Г.Г., Товстоліс М.Р.

29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Потапенко Г.М., Кукшин О.М.

30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Островській М.Н., Коцьок Л.В.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коцюбі Н.М., Шкір О.І., Мартиненко І.І.

34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для надання в оренду.

35. Про внесення змін до 7 сесії 8 скликання Мринської сільської ради від 20.05.2021 р.

36. Про внесення змін до 42 сесії 7 скликання Мринської сільської ради від 09.07.2020 р.

37. Про внесення змін до 11 сесії 8 скликання Мринської сільської ради від 24.09.2021 р.

38. Про внесення змін до 8 сесії 5 скликання Хотинівської сільської ради від 26.06. 2007 р.

39. Про внесення змін до 12 сесії 5 скликання Хотинівської сільської ради від 07.02.2008 р.

40. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для надання в оренду.

41. Про обстеження магазину вул. Московська,29 с. Роздольне .

42.Інші.

 

 

 Сільський голова                                Людмила БОРИСОВА