Порядок денний 20 засідання виконавчого комітету

Мринської сільської ради

1.

Про схвалення лімітів споживання енегроносіїв в натуральних показниках для бюджетних установ Мринської сільської ради на 2022 рік.  Ліміти  Додаток1  Додаток2   Додаток3  Додаток4

1.

Про  схвалення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Мринської сільської  ради на 2022 року.

1.

Про Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів Мринської сільської ради на 2022-2024 роки.

1.

Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на лікування Ковтун Ользі Пилипівні.

1.

Про  Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Господар» Мринської сільської ради на 2022 рік.

1.

Про затвердження Програми підтримки аматорських спортивних команд з футболу в Мринській сільській раді на 2022 рік.

1.

Про підтримку хореографії та розвитку танцювального руху в Мринській сільській раді на  2022 рік.

1.

Про затвердження  Програми організації  харчування в навчальних закладах Мринської сільської ради на 2022 рік.

1.

Про затвердження Положень про сільські будинки культури та сільські клуби Мринської сільської ради

1.

Про затвердження цільової соціальної Програми забезпечення пільгового підвезення педагогічних працівників до навчальних закладів, розташованих у сільській місцевості, що належать до спільної власності Мринської об’єднаної територіальної громади, до місця роботи та у зворотному напрямку на 2022 рік

1.

Про затвердження Програми «Шкільний автобус» в Мринській сільській раді на 2022 рік.

1.

Про погодження розпорядку роботи кафе «Надія», ФОП Цюцюра А.П.

1.

Про погодження розпорядку роботи магазину продтоварів ФОП Чепела Л.В.

1.

Про погодження розпорядку роботи кафе ФОП Чепела Л.В.

1.

Про передачу на баланс КП «Господар» матеріалів комунальної власності Мринської сільської ради