Фото без опису

ПРОТОКОЛ №11

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

з питань техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій

Мринської об’єднаної територіальної громади

 

  22 вересня 2021 року                                                                   с. Мрин

 

Головувала: сільський голова Мринської сільської ради Борисова Л.Г.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

СЛУХАЛИ:

 

І. Про виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції на території Мринської територіальної громади.

(Борисова Л.Г., Байда Д.О.)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно- вірусом SARS-CoV-2», із змінами, рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року протокол № 35 встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року.

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 вересня 2021 року протокол № 26,  рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 вересня 2021 року протокол № 27 з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 

1. Виконавчому комітету Мринської сільської ради, керівникам підприємств, установ, організацій територіальної громади

Запровадити на території територіальної громади додатково до обмежувальних заходів, передбачених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки, обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Вжити заходів щодо заборони:

1.1. проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) у кожному окремому залі, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю, тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора, атестації здобувачів у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (включно з апробаційним проведенням єдиного державного кваліфікаційного іспиту) і тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “Крок” (далі - атестація здобувачів), проведення заходів з оцінювання якості освіти (пробного зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання тощо), проведення яких належить до завдань Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів (далі - заходи з оцінювання якості освіти), проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів із глядачами з наповненістю споруд, приміщень не більш як дві третини місць і за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

1.2. приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі;

1.3. розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 1,5 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовленими самостійно (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв);

1.4. відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

1.5. проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);

1.6. відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

На вході до зазначених закладів, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Обмеження, передбачені підпунктами 1.1., 1.2., 1.3.,  цього пункту, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), крім осіб які не досягли 18 років, та не менш як у 80 відсотків організаторів заходу (співробітників закладу) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Починаючи з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 року

 

2.        Відділу освіти культури, молоді та спорту Мринської сільської ради

2.1. попередити керівників навчальних закладів про персональну відповідальність за недотримання вимог підпункту 151 пункту 3 постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236

 

3.                                   Виконавчому комітету Мринської сільської ради

 

Посилити роботу засобів масової інформації, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та поширення соціальної реклами стосовно активізації вакцинації населення, епідемічної небезпеки та профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену короновірусом SARS-CoV-2 і можливих наслідків захворювання на неї.

На час дії карантину

 

4.                                        Виконавчому комітету Мринської сільської ради

 

Взяти до відома інформацію про те, що  доручено Головного управління Держпродспоживслужби в області, Головного управління Національної поліції в області, Управлінню патрульної поліції в області, Національній гвардії України забезпечити здійснення контролю за за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236.

На час дії карантину

Слухали:

ІІ. Про стан охоплення вакцинацією, зокрема педагогічних працівників закладів освіти району.

(Борисова Л.Г.)

Заслухавши інформацію доповідачів, та з врахуванням обговорення, комісія вирішила:

Виконавчому комітету Мринської сільської ради

1. Забезпечити можливість та організацію вакцинації та доступ  педагогічних та інших працівників закладів освіти громади, до пунктів вакцинації та, при необхідності, залучення виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Негайно

2. Забезпечити інформування та запрошення до вакцинації не лише педагогічних та інших працівників закладів освіти, учасників освітнього процесу, а також членів їх сімей, до пунктів щеплень та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних сесій.

Негайно

3. Активізувати санітарно-просвітницьку роботу серед населення територіальних громад, особливо в закладах освіти.

Негайно

 

 

Голова комісії                                                              Людмила БОРИСОВА

 

 

Секретар комісії                                                          Анна БОЛОБАН