Фото без опису    Компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування гарантує сьогодні Державна служба зайнятості роботодавцям  за умови працевлаштування на нові робочі місця безробітних громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці. А це - молодь, діти-сироти, особи передпенсійного віку, звільнені з місць позбавлення волі, учасники бойових дій на сході країни, інші вразливі категорії населення.

    Їм, принаймні, протягом двох років не доведеться шукати роботу. Адже роботодавець щомісячно протягом року за кожну працевлаштовану за направленням служби зайнятості особу може отримати компенсацію, але за умови збереження її зайнятості упродовж наступного року.

   На компенсацію єдиного соціального внеску також можуть розраховувати суб’єкти малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці з Носівською районною філією Чернігівського ОЦЗ! Чекаємо Вас за адресою: м. Носівка, вул. Центральна,20, тел.21451.