НОСІВСЬКого  РАЙОНу

17 серпня 2021 року                                                                        №216/02-03

Про скликання п'ятнадцятого  засідання

1. Скликати п'ятнадцяте засідання виконавчого комітету Мринської сільської ради 30 серпня  2021 року о 14.00 годині в  приміщенні  актового залу  Мринської сільської ради.

2.  Запропонувати для розгляду на засідання виконавчого комітету сільської ради наступні питання:

1. Про схвалення прогнозу    бюджету Мринської сільської територіальної громади на 2022- 2022  роки.

2. Про внесення змін до   бюджету Мринської сільської територіальної громади на 2021 рік.

3. Про довлаштування прийомної сім'ї Смаль О.І. та забезпечення соціального супроводу.

4.  Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги Розум Любові Миколаївні.

5.  Про зняття з обліку сім'ї  Зарицької Наталії Сергіївни.

6.  Про розгляд звернення голови Ніжинського відокремленого підрозділу ГО «Єдина Родина Чернігівщини» В.В.Лупікса від імені Живкович С.П.,     Мальцевої О.М., Джуломанова Х.Р.

7.  Про створення  Комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати- героїня»

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям, які виховують п’ять і більше дітей.

9. Про внесення змін до Програми по відшкодуванню витрат за здійснені перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських автобусних маршрутах загального користування по Мринській сільській раді на 2021 рік.

10. Про Програму компенсації витрат на надання пільг окремим категоріям громадян за послуги зв’язку на 2022- 2024 роки.

11.Про «Комплексну програму підтримки сім'ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності протидії торгівлі людьми» на 2022-2024 роки.

12.Про Програму відшкодування витрат організаціям - постачальникам за комунальні послуги сім'ям військовослужбовців, які загинули при проведенні антитерористичної операції на 2022- 2024 роки.

13.Про внесення змін до штатних розписів Плосківського НВК «ЗНЗ- ДНЗ» І-ІІІ ступенів, Лихачівської ЗОШ І- ІІІ ступенів та Хотинівського ДНЗ «Ромашка».

14. Про затвердження графіку роботи закладів культури Мринської сільської ради.

15.   Про надання дозволу на видачу дублікатів свідоцтв на право власності.

16. Про присвоєння адресних реквізитів с. Мрин вул. Малінко.

17. Інше.

3.  Секретарю сільської ради довести до відома членів виконавчого комітету про проведення   п’ятнадцятого  засідання виконавчого комітету.

4.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник сільського голови з питань                                          Д.О.Байда

діяльності  виконавчих органів