Напередодні  жіночого дня сільський голова – Борисова Людмила Григорівна, заступник голови - Байда Дмитро Олександрович  та  колектив Мринської  сільської  ради  привітали  матерів наших героїв, які загинули  в ході  антитерористичної  операції,  з чудовим святом краси і весни - 8 березня.

Фото без описуФото без опису

Бажаємо їм міцного здоров’я, терпіння, любові, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку. Дякуємо, що виховали мужніх синів, справжніх патріотів України. На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців нашої Мринської об’єднаної територіальної громади  та всієї  України.

Наш  місцевий  поет,   Харчук  Василь Федотович, привітав присутніх жінок зі святом весни і прочитав присвячені їм свої вірші.

Фото без описуФото без опису

Вірш присвячений очільниці Мринської ОТГ