Фото без опису

  1) Дотація за наявні бджолосім’ї  -  надається   на безповоротній    основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які  є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний  розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

      Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю такі документи:

 -  копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

 - копію рішення про державну реєстрацію потужності;

  - копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);

  - копію довідки  або  договір  про  відкриття  рахунка  в  банку (фізичні особи);

  - копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

  - довідку,  чинну  на дату  подання  заявки, про  відсутність  заборгованості  з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій  або  електронній  формі  (суб’єкти господарювання);

 - копію звіту  про виробництво  продукції  тваринництва  та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).  

  Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської  ради.

  Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунки відкриті у банку.

 

Звертаємо увагу:       Підставою  для  внесення  органами  місцевого самоврядування  до  відомості  на отримання  дотації  за  бджолосім’ї  є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку.

 

  Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку подається заява до територіальному органу компетентного органу за адресою потужності (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39).

 

  Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (додаток) видається районним (міським) управлінням ветеринарної медицини на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки (наказ Міністерства аграрної політики України та Української академії аграрних наук від 20.09.2000 № 184/82).