Фото без опису

Шановні клієнти служби зайнятості!
Процедуру подання документів до центрів зайнятості спрощено
Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю! Бланки тут: 
https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.

Як і раніше, заяви ви можете подати в два способи: на електронну пошту Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ (post@nosiv.oczcn.gov.ua), або через скриньку для кореспонденції.
Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою:

 

1) Заповніть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Далі – надішліть на email Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ - post@nosiv.oczcn.gov.ua   . Важливо! У темі листа зазначте ваше прізвище, ім’я, по батькові.

2) Якщо ж у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ -
post@nosiv.oczcn.gov.ua   . Так само вкажіть у темі листа ваше прізвище, ім’я, по-батькові.
Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

 

Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості:
1) Якщо ж у вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть їх у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб, або

2) заповніть заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою.
Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня).Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

 

Нагадуємо, що впродовж 10 днів після завершення карантину до Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ необхідно буде подати оригінали ваших документів.

Номер телефону гарячої лінії Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ, яку ми створили для вашої зручності  (04642) 21424

 

Бережіть себе і своїх близьких.