23 січня 2020 року на базі Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст.   відбувся семінар вчителів  математики  закладів загальної середньої освіти сільської ради на тему  «Візуалізація навчальної інформації на уроках математики».

Учасники семінару відвідали урок  геометрії  у 8  класі  на тему «Теорема Піфагора». Вчитель  математики Єременко Валентина Федорівна ефективно використовувала сучасні інформаційні технології, можливості Інтернету,  наочно ілюструвала  практичне застосування   знань теореми  Піфагора.

Валентина Федорівна також підготувала і провела позакласний  захід – інтелектуальну  гру  «Хто зверху?»  для учнів 5 класів.  Учасники семінару з цікавістю, пізнавальним інтересом та оптимальною активністю теж включилися в  роботу під час проведення  заходу.

Вчитель математики та інформатики Шелест Світлана Михайлівна прочитала доповідь «Основні тенденції викладання математики в школі» і поділилась своїм досвідом роботи.

Підвела  підсумки семінару в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Мринської  сільської ради Борисенко Олена Володимирівна, висловивши слова вдячності  колективу  Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст.  за організовані заходи для вчителів  математики. Кожен з педагогів, що відвідав семінар, безперечно, зумів піднятися на ще одну сходинку вище у своїй педагогічній майстерності.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Мринської сільської ради