Фото без описуГромадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Чернігівський “Освітній центр “Ініціатива” оголошують прийом заявок для участі у відкритому просторі “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”

    Ми пропонуємо лідерам громадських організацій, рухів та ініціатив, які працюють у Чернігівський області, зібратися разом, щоб подумати, що можна робити разом у своїх громадах тепер, коли з’являються нові виклики та нові можливості. Наприклад,  ми заходимо у  кількарічний  виборчий період, але в той же час можемо працювати в нових умовах  об'єднаних  територіальних громад та фінансової децентралізації. 

    Саму зустріч пропонуємо провести у форматі “відкритого простору”.

“Відкритий простір” – це не метафора нашої роботи, а форма роботи.  Цей формат передбачає багато неформального спілкування. Тож за два дні ми встигнемо поговорити про все, що справді нас хвилює, у тому числі про власні приклади успішних та неуспішних випадків взаємодії місцевих ініціатив, наші очікування та побоювання щодо такої взаємодії. Окрема частина нашого відкритого простору буде присвячена обговоренню можливостей для спільної роботи, а також темі   наших компетенцій та знань яких не вистачає для успішної діяльності. Подумаємо і  про те, що стримує співпрацю організацій Чернігівщини  між собою і якими могли би бути наші спільні проекти.

Захід відбудеться 29-30  вересня 2018 року в місті Чернігів.

Заявки на участь приймаються до 20 вересня – для цього необхідно заповнити невелику анкету онлайн.

Контактна інформація:  

Павло Пущенко (063)4785562

civilukraine@gmail.com

Захід відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НГО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED) та за сприяння Чернігівського Центру розвитку  місцевого самоврядування.

 

З повагою, Оксана Стельмах.
050-954-83-54, 098-914-91-52
ok.stelmakh@gmail.com

https://www.facebook.com/oksanastelmakh

http://monitor.cn.ua/

Оксана Стельмах